אודות


 

אודות

OSJobs הינו פורטל השמה ממוקד לתחומי הכלכלה, החשבונאות והפיננסים. באמצעות המערכת האינטרנטית החדשנית שפיתחנו, אנחנו ממקסמים את הסיכוי לשידוך מוצלח בין מעסיקים למחפשי עבודה. ההתמקדות שלנו בנתח ספציפי משוק התעסוקה מבטיחה לכם כלקוחות את המוצר הטוב ביותר. אם מתחשק לכם לאכול פסטה איכותית, כנראה שתוותרו על בית הקפה השכונתי ותלכו למסעדה איטלקית טובה. אם אתם מחפשים השמה בתחום הפיננסים אתם יכולים להפסיק לחפש, OSJobs זה המקום בשבילכם.

 

מחפשי עבודה יקרים,

 

עם הצטרפותכם לאתר תוכלו לבנות פרופיל אישי מפורט, בו יצוינו הכישורים וההישגים שלכם. פרופיל זה הוא יותר מסתם קורות חיים אינטרנטיים- הוא כלי שבו ישתמשו המעסיקים בהמשך בבואם לחפש מועמדים למשרות.

 

ברוב אתרי הדרושים, מחפשי עבודה פועלים בשיטת "שגר ושכח". הם כותבים קורות חיים פעם אחת, ומפיצים את המסמך לכל עבר (כולל למשרות בהן הם אינם עומדים בדרישות הסף), בתקווה שלפחות אחד מהמקומות יזמן אותם לראיון. אתר OSJobs מציע מספר דרכים להתמודד עם התופעה המזיקה הזו.

  • באמצעות שימוש בדרישות קדם, מעסיקים יכולים לוודא שרק מועמדים שעמדו בתנאי הסף למשרה יוכלו להגיש אליה מועמדות. כלי זה חשוב בעיקר למעסיקים, אך גם מחפשי עבודה יחסכו זמן ותסכול אם יוכלו להגיש מועמדות רק למשרות אליהן יש להם סיכוי להתקבל.
  • מערכת החיפוש של האתר מאפשרת למקומות עבודה לחפש מועמדים, בדיוק כשם שמועמדים מחפשים מקומות עבודה. הדבר תורם למחפשי העבודה, כיוון שהוא מאפשר למעסיק לזמן מועמד לראיון, במשרה שהמועמד כלל לא ראה ולא הגיש אליה מועמדות.
  • הפרופיל האישי הוא מקיף ביותר, אך העובדה שהוא נוצר בתוך גבולות של פורמט מוגדר יוצרת אחידות יחסית בין מועמדים שונים. כך ניתן להקטין את הסיכוי שקורות החיים שלכם נפסלים בגלל בחירה לא מוצלחת של עיצוב, או הכנסה לא חכמה של מלל מיותר.

עוד תוכלו למצוא באתר:

  • מערכת השירותים של OSJobs BetterChance, המציעה עזרה בכתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה הכנה לדינמיקה קבוצתית ועוד.
  • סרטוני הדרכה מעמיקים על נושאים רבים. בין הנושאים תמצאו: 10 השאלות הקשות בראיונות עבודה והתשובות אליהן, הדרכה כיצד לבנות מצגת מוצלחת, הכנה לראיון עבודה, ועוד.
  • סקירת חברות: השוואה בין חברות דומות או תפקידים דומים, שהתבצעה בעזרת האנשים שיודעים הכי טוב איך החברה באמת נראית מבפנים- מי שעבד שם!
  • נתוני שכר שאספנו עבורכם ממגוון מגזרים רלוונטיים במשק.
  • השוואת מעסיקים. השוואה גרפית בין עד 5 חברות בו זמנית, שתמחיש לכם בבירור איפה כדאי לכם לחפש את מקום העבודה הבא שלכם.
  • חיפוש משרות חכם. אתר OSJobs מאפשר חיפוש עבודה ממוקד ביותר, באמצעותו תוכלו למצוא רק את מה שמעניין אתכם.

 

מעסיק יקר, כדי לקבוע פגישה אישית ולהתחיל בתהליך ההרשמה לאתר, לחץ כאן

 חפשו אותנו גם בפייסבוק


#{title}

#{text}

x

#{title}

#{text}

#{title}

#{text}

סגירה

x
warning

#{title}

#{text}

#{title}

#{text}